ДТП новини України

Ми, жителі України, щодня є учасниками дорожнього руху. Кожна дтп, випадки безцеремонності і насильства створюють загрози для життя і стану здоров’я людей.

Ми вважаємо, що постійне інформування про злочини на дорозі це один з самих дієвих способів їх профілактики.

Проект DTP-UA стартував як громадянська позиція однієї людини, але все ж за всі роки роботи обріс приятелями, учасниками і прихильниками. Щодня в проекті приймає участь велика к-сть небайдужих громадян, які читають, дивляться, діляться, вчаться, поширюють . У результаті ми всі дружно більш серйозно ставимося до того, що відбувається в нашій державі.

Dtp-ua надає оперативну і досконалу інформацію про дорожні пригоди, надзвичайні і кримінальні ситуації.

Швидко інформуючи читачів в соціальних мережах і в громадських каналах в месенджерах, надаємо можливість комусь поміняти свої плани для проїзду, іншому – надати допомогу постраждалим, допомогти відшукати винуватців або свідків, а для всіх – ставати більш поінформованими, захищеними і не давати собі відтворювати помилки інших людей.

Надаємо автовласникам основу для роздумів і цінні поради, як не потрапити в дтп або знизити тягар наслідків … Як правильно поводитися в дорозі або на парковці.

Щодня обробляються 10-ки звісток про ДТП, інформація з яких розміщується у всіх каналах Facebook, Viber, Telegram, https://dtp-ua.top/ Instagram. Ми робимо прямі ефіри з місць подій.

Часто наші читачі миттєво повідомляють про події, які ще невідомі ні міліції, ні іншим службам. Це рятує життя або зберігає час учасників дорожнього руху, інколи навіть допомагає відшукати зниклу людину.

Крім особистих інформаційних майданчиків, ми близько співпрацюємо зі засобами масової інформації, розкриваючи характеристики нещасних випадків, доповідаючи інформацію прямо з місць подій, а також пояснюємо проблеми безпеки і профілактики порушень на дорогах .

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *